Osobní profil Martin603G | 27.05.2013 17:05
Možná jste si již všimli, že uvedené video doposud nelze přehrát. Chyba je bohužel na mojí straně, jelikož jsem zapomněl, že Tatrovácká hymna je samozřejmě chráněna právy autorskými. Proto děkuji Ochrannému svazu autorskému, že nedovolil uvedené video zveřejnit, a neohrozil tak příjmy, které nám z této neziskové činnosti plynou. -Jsem opravdu šťastný, že v ČR existuje instituce, která tak úspěšně rozlišuje mezi komerčním zneužitím díla autorského a amatérským videem pro pobavení široké obce tatrovácké. Jsem dále opravdu šťasten za to, že české právo je stále podmíněno „human action“ čili lidským jednáním, a není proto nutné se obávat lepších zítřků, ve kterých přes les neuvidíme stromy.
Osobní profil Tatra ČTK (neregistrovaný) | 27.05.2013 0:55
Osobní profil Tatra 04 ČTK (neregistrovaný) | 27.05.2013 0:55
První amatérský Tatra Video-journal je na světě, ke zhlédnutí na:http://www.youtube.com/watch?v=lS5Oe7eJdDg&feature=player_detailpage. -Bohužel to není zrovna dokonalá kvalita (a kvalita -jak dobře víme- rozhoduje o všem), avšak z materiálů, které jsem měl k dispozici, toho mnoho více vytěžit nešlo. Tatra a Giro v duši!!!
Tam to znam moc dobře, hlavně kolem Pražačky:-)
Osobní profil vrbi | 23.05.2013 14:42
na ten krejcárek se taky mužeš zeptat havrana,
Osobní profil Martin603G | 23.05.2013 13:10
Zdar hoši, následující zápas bohužel určitě vynechám, na poslední zápas ovšem na 100 % budu. Co se týče zápasu mezi, tak ještě uvidím podle situace - nějak to zrežírujeme. V pondělí se na fotbal přijdu podívat, tedy mi Ivoušku vem mapu, nerad bych na Krejcárku bloudil.
Osobní profil Tom20 | 22.05.2013 22:40
Dne 22.5 se schází velice oslabená Tatrovka k 8. kolu Hanspaulské ligy, proti tymu Ústavnu 01 KK. Naštěstí přijel Míša Martínek s Tomášem Procházkou kteří přislíbily pomoc v případě hráčskké nouze, tímto jim oboum patří velké poděkování. Po velice opatrném začátku jako první zahrozil tým ústavanu. Ve 12 minutě zahrával Ústavan tohoví kop který po nacvičeném signálu proměnily a stanovily tak konečný výsledek na 1:0, bohužel se nám zranil Martin Mika, když mu ve 20 minutě soupeř přisouboji mimo vápno zlomil nos a sloupík musel jít do brány, hrál se vyrovnaný zápas který byl s minimálními šancemi, Tetrovka 10 minut před koncem zkusila risk a do branky šel Prochor aby Sloupík mohl jít zpátky do útoku. Začali se tvořit šance pro Tatrovku ale bohužel nezkončila žádná golem asi největší šanci měl v poslední minutě zápasu Pojky který byl v úhlu sám před ležícím bránkářem kterého bohužel trefil. Nezbívá nic jiného než se semknout a další zápasy vyhrát. Tatra v duši!!!!
Osobní profil Pojky | 21.05.2013 21:27
Dobrá práce. Myslím že by jsme nově mohli nazvat tatrováckou hymnu Ódu na Martina Miku

Čau hvězdy,
v týdnu jsem byl na svazu kvůli přestupu Honzy Čáslavky. Oficiálně už neni našim hráčem a tím pádem máme o jeden dres navíc.
Tatru v duši.
Osobní profil Dawe15 | 17.05.2013 11:17
Ahoj kluci,
omlouval jsem se už Pojkymu, ale říkal at to napíšu ještě oficiálně na stránky.
Do konce května vypouštím sezonu, čekají mě státnice a po těch letech utrpení bych si už rád náký ten titul před jméno napsal, tak se ted snažím věnovat přípravě na zkoušku.
Díky za pochopení, čus
Osobní profil vrbi | 07.05.2013 22:11
6. kolo 3. Hanspaulské ligy Tatra O4 proti Scarface AC

Na našem tradičním domácím hřišti,žižkovské Pražačce jsme chtěli navázat na poslední zápas proti první Pajzovně,které nás ukázalo ve velkém světle.I soupeř uznal naši kvalitu a k tomu jsme měli 3 na střídání.což taky má své ovoce.Na dnešní zápas nemohl naše jednička Martin,proto jsme museli povolat Davida,který po pár sezonách zase chytal za tatrovku,nevedlo se mu vůbec špatně ba naopak několikrát nás podržel,ale hlavně jsme chtěli aby nás nejúdernější hráč Sloupík,aby se staral o góly a nemusel chytat šance.Sešli jsme se v dobrém počtu byli 2 na střídání.

Naše sestava na Pražačce číslo 2 byla : v bráně David, v obraně Vrbi.Cimbi.Vláda. v záloze byl Pojky.Míra,Honza a v útoku Sloupík a naše barvy podporoval náš Ivoušek,a jeden fanoušek od začátku byl Mírův táta.

Tak začínáme první poločas:
Hráli jsme dosti zakřiknutě,bez většího nasazení,ale soupeř se taky nikam nehnal,proto to byla první desetiminutovka vyrovnaná.Po několika střídání jsme se začali dostávat do tempa a měli i šance,ale i soupeř nezaostával pozadu David něco pochytal.Zhruba v polovině první půle našel Pojky Sloupíka který se nemýlil a otevřel skóre,vedli jsme 1:0.Škoda jen,že soupeř do poločasu vyrovnal na 1:1,tak skončila i první půle.

Před začátkem druhé půle jsme si hodně zdůraznili,že se nehrajeme jako minulý zápas,každý proto chtěl zlepšit svůj výkon a vyhrát.

Tak druhá půle:
Začali jsme mnohem lepe a dostáváme se často do hry a přehráváme soupeře,máme spousty šancí a jednu z nich promenuje Sloupík a po nahrávce opět Pojkyho a vedeme 2:1.Poté opět zvyšujeme obrátky a snažíme se o další góly ale loženky jsou nevyužity a dáváme tak trošku šanci soupeři ,který občas nás semele a David se musí velmi ohánět,dokonce mu pomohla tyč.Asi zhruba 5 minut před koncem je incident za lajnou,který nás nemile a dost rozhodí,měli bychom být mi na koni,ale je to opačně do opařené tatrovky,dostává soupeř a vyrovnává na 2:2.ale to nejhorší ještě přijde,jako červený býk v aréně soupeř rozhoduje na 3:2.My už nejsem schopni jakkoliv reagovat a zápas končí.

Takže do dalšího zápasu musíme jít jako na play of,každý zápas bude naše finále
Osobní profil Pojky | 05.05.2013 14:22
Čau hvězdy vkládám report ze stránek soupeře.

Pajzovna FC - Tatra 04 PO 29.04 19:00 STOD

1:3

Chtěli jsme navázat na naše dobré výsledky dalším zápasem v řadě. A do cesty se nám postavila Tatra, který zřejmě čerstvě přezula , neboť se prezentovala ve čtvrtém kole vysokou výhrou 5:0 nad Vosami. Měli jsme problém sami se sebou, jelikož noc před zápasem bylo dispozici pouze pět hráčů. Proto bych chtěl poděkovat všem, kteří i přes časovou vytíženost a zranění dorazili a na Pajzovnu nezanevřeli.

Z útrob Stodůleckých šaten jsme vyběhli ve složení: Koubič – Zmešky, Wosa, Kamy – Jelen, Světlo, Marty – Bláža, Venda.

První poločas byl vyrovnaný podobně jako ceny neomezených tarifů u telefonních operátorů. Tatrovka však měla větší pohyb a důraz, a tak se častěji dostávala k balónům. Výraznější šance na obou stranách nebyly, a tak zaúřadoval David, který si navedl míč doprostřed hřiště a přízemní střelou otevřel skóre. Soupeř měl pak více ze hry a zaslouženě vyrovnal poté, co jsme neuhlídali rohový kop na vzdálenější tyč.

Jako již každý zápas, druhý poločas byl z naší strany podstatně lepší a dostávali jsme se do nadějnějších situací, které jsme však nevyužili. Soupeř byl do nás zakousnut celý zápas jako tygr do čerstvého masa a ukusoval stejně rychle jako mizí kanalizační poklopy. Tatrovka nám ukázala, jak bojovat o výsledek, s jakou vervou jít do každého souboje.

Odměnou jí pak byl gól vstřelený dvě minuty před koncem po obtočení útočníka kolem Kamyho, který pod padajícím Koubičem zaskóroval. To znamenalo, že jsme vyzkoušeli hru s jedním hráčem navíc , ale hra na riziko se nám nevydařila a soupeř udeřil ještě jednou.

Jak se k nám v posledních dvou zápasech lehce naklonilo štěstí, tak tentokráte už nás nepodrželo. A musíme uznat , že vyhrál tým, který jednoduše více chtěl.

Kategorie: fotbal

Návštěv: 59626