Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil cimbi | 26.02.2014 12:50
Zdar Tatrováci,
konečně se tu objevil kvalitní konstruktivní názor. Věřím, že posílení sportovního vedení teamu přinese výsledky a podaří se vysněný postup. Hozenou rukavici tedy zvedám a budu se ucházet o post oponenta.
Jinak pátek si zorganizuji dle potřeby 16-17 není problém.

Tatru v duši
Osobní profil Mlejňas | 26.02.2014 10:40
V pátek odpoledne jsem navolil volno, takže jsem kdykoli váš
Osobní profil Peši | 26.02.2014 9:38
Tak první a doufám poslední omluvenka ze soustředění. Honza Štěpnička je zraněný a po konzultaci s vedením v režimu rehabilitace. Do začátku sezony by měl být 100% v pořádku.
Osobní profil Tom20 | 25.02.2014 22:33
Můžu klidně v 17:00 odjet akorát v neděli musím být v 15:00 v praze
Osobní profil Pojky | 25.02.2014 21:39
Krásně napsané tréňo.Já bych mohl také z Prahy vyjet až kolem 18 hodiny. Trochu k organizační struktuře klubu. Jak jistě víte novým trenérem hokejové reprezentace se nejspíše stane Vláďa Růžička, který hodlá realizační tým posílit o tzv. oponenta, což bude člověk který bude mít rozdílné názory na složení týmu, taktice atd. než hlavní trenér a tím mu bude poskytovat zpětnou vazbu. Inspirovalo mě podobnou funkci zavést i v Tatře. Proto navrhuji na pozici oponenta Michala Cimbála.
Osobní profil vrbi | 25.02.2014 14:21
mužu kdykoliv v pátek
Osobní profil danik | 25.02.2014 13:13
Já co nejpozději. Kolem 6té nejdřív
Osobní profil Peši | 25.02.2014 9:55
Ahoj Tatrováci,
páteční odjezd na tolik očekávané 1.soustředění Tatry se blíží, proto níže uvedu několik důležitých informací.

1) Odjezd z Prahy- o odjezdu podám podrobnější info dle aktuálních možností uvolnění se z práce. Předpokládám, že pojedou 3 auta. Optimální čas pro výjezd je 16-17h, aby tam někdo byl dříve než v 18.30h. Případná další auta budou moc dorazit o něco déle.

2)Co sebou: kompletní výbava pro venkovní tréninkové jednotky(2-3x denně), souprava

3)Stravování: v pátek máme večeři, v sobotu plnou penzi, v neděli snídaně + oběd

4)Ceny: ubytování cca 350,-/noc, strava celkově cca 500,-(2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře)

5)Drobné info: Sníh není a nebude. Budeme tedy tvrdě trénovat rychlé nohy, návyky malé kopané a obecné věci. Rozcvičky povede kondiční trenér Vrbič. Plavky si neberte(pozn. trenéra). Večer je povoleno pouze Malé Pívo. Večerku určuje vedoucí mužstva, budíček trenér mužstva. Cimbi s Ivouškem si budou moci vzít pouze jedem prášek na růst a jeden člen týmu má povolené také prášky...
Na páteční večer je domluvena kulturní estráda v podobě bowlingu(2 x dráha od 20.30h - 22h)na sobotní večer je domluvena naučná přednáška a beseda se známým Mikologem.

6) K ubytování: máme 2 apartmány. Dle odkazu Med(pro 6 os) a Smetana(pro 4 os). Rozdělení pokojů: Smetana- Pojkar, Pešata, Kraft, Cimbál. Med: Mika, Vrbka, Sloup, Mlejnek, Štěpnička, Zeinthaml

7) Nedělní odjezd do Prahy: nedělní odpoledne cca 14-15h

Důležité: piště mi zde, kdo v kolik hodin budete moci odjet z Prahy abychom se poskládali do aut!!!

Osobní profil Peši | 26.01.2014 12:04
Ahoj Tatrováci, v termínu 28.2. -2.3.2014 budeme absolvovat soustředění v Jizerských horách. Bude se jednat o kondičně taktické soustředění. Dvoufázové tréninky s výběhem pod vedením kondičního trenéra Vrbiče, běžkařské výjezdy pod vedením Ole Einara Cimbálena. Večer se bude konat taktické školení pod taktovkou trenéra s kulturní vložkou.
Bližší info budeme průběžně zveřejňovat na stránkách.
Osobní profil vrbi | 26.12.2013 8:36
21 prosince 2013 turnaj v Nučicích

Sestava pro tuto poslední akci je v bráňe Martas, do pole Cimby,Sloupík,Pojky,Peši,Gordy,Vrbi,Kuba,Śule a nová posila Pojkyho brácha David.

Již tradičně jsme dorazili chvilku před zápasem a tudíž to nedopadlo dobře,prohráli jsme ho 1:2.Druhý zápas konečně se dostáváme do tempa a vítězíme 3:0, v posledním zápase vítězíme 1:0.Ze skupin postupují všichni do čtvrtfinále kde nás čekají domácí.Jenže ty proti nám podají neskutečný výkon kdy zavřeli bránu,když nedáváme spousty tutovek prohráváme 0:2.V dalším zápase o umístění vyhráváme 2:1 a budeme hrát o 5 a 6 místo.Bohužel tento zápas nezvládáme a prohráváme 3:6 a končíme na velmi nepopulárním 6 místě.Turnaj vyhrává podle předpokladů Dream team.

Tak doufám že tatra bude válet v příštím roce .
Vše nej v roce 2014
Osobní profil vrbi | 23.12.2013 8:37
Komu jsem nepopral tak vesele vanoce a stasny novy rok
Osobní profil Pojky | 18.12.2013 21:37
Zdar pánové,
první zápas nučického turnaje hrajeme v 9:20. Sraz si dáme v 8:30 zase na Smíchově. Startovné je opět placeno z fondu. Tome, přeji brzké uzdravení kolena. Držim palce aby jsi byl na začátek sezony v plné formě.

NOMINACE:

Brankář: Marťas (náhradní Sloupík)
Obrana: Vláďa, Cimbi, Šule, Gordi, Vrbič
Útok: Sloupík, Pojky, Kuba, Ivoušek, David.

Osobní profil Mlejňas | 16.12.2013 20:34
Zdarec pánové, je mi to velice líto, ale na sobotní turnaj do Nučic s Vámi nemůžu odcestovat. Bohužel se mi velmi pojebalo koleno a budu rád když stihnu začátek příští sezony. Slibuju že pro to udělám maximum. Držte se a přeji mnoho vítězných zápasů
Osobní profil Pojky | 16.12.2013 18:54
Čau hvězdy, ještě jednou všem děkuji za skvělý výkon a úžasný víkend v tatrovácké společnosti. Výsledek i naše parta je neskutečná. Jsem také velmi rád že Tatra 04 je pokrokový tým zejména v předzápasové přípravě a boří doposuď zavedená pravidla jak se připravovat k utkáním
Osobní profil Tom20 | 15.12.2013 22:36
Příbramský turnaj
Na příbramský turnaj 2013 jsme jeli jako obhájci 1.místa.
K naší škodě se náp při prvním zápase zranil Igor a náš tým byl oslaben, po prvních dvou zápasech ve kterých jsme prochráli velice těsným výsledkem 1:0 a 2:1. Musela Tatra zvítězit ve třetím utkáním abychom skončily alspon 3 v naší skupině. Díky poprvé zavedené kvalifikaci, jsme nejeli domu hned po základní skupině. Po náročné taktické přípravě od našeho vedení, jsme v baráži excelovali a zvedla se i naše obrana v čele s naší Příbramské jedničky Mártym. Zápas jsme v klidu vyhrály a posoupili do osmifinálové skupiny. V poměrně těžké skupině jsme první zápas remizovali 0:0, ve druhém zápase jsme porazily tým Buldozer 1:0 který jsme měli i v naší základní skupině kde jmse snimi prohráli 2:1. Postoupili jsme z prvního místa do čtvrtfinále, ve kterém jsme narazily pro naše štěstí na nejpřijatelnějšího soupeře kterého jsme porazily 3:1. V semifinále jsme narazili na tým Viva Hudčice který byl velice silný s profesionálníma hráčema, podlehly jsme jim po velmi dobrém výkonu 3:1 a zahrály jsme si o třetí místo s již známím naším soupeřem Buldozerem, který jsme v boji o třetí místo porazili 3:0 a Tatra poprvé v histori obsadila na Příbramském turnaji 3 místo. Jen pro zmínku tým Viva Hudčice obsadil první místo.
Za týden nás čeká také velice dobře obsazen turnaj v nučicích kde tatra obhajuje 3 místo.
Tak za týden
TATRA VÁLÍ
Osobní profil Pojky | 12.12.2013 22:31
INFO A KONEČNÁ NOMINACE K PŘÍBRAMSKÉMU TURNAJI.

Turnaj je rozlosován (kompletní rozpis najdete na www.lionscup.webnode.cz ) Tradičně se hraje ve dvou dnech. První zápas hrajeme v sobotu od 14 hodin. Odjezd z Prahy bude ve 12 hodin jako vždy ze Smíchovského nádraží. Auta bere Sloupík, (který cestou nabere Slováky) Vláďa a Cimbi. Nezapomenout sebou soupravu. Startovné je placeno z fondu. Bude se platit pouze ubytování cca 380 Kč a klukům na benzín.

Tatra O4 - Hertha ZMZ

Poslední kolo,ve kterém jsme hráli o páté místo nastoupila tato sestava,v brance Martas a do pole Cimby,Kuba,Štěpna,Peši,Pojky,Šule,Vrbi,Sloupík,Gordy.

V hodně mrazivém počasí,kdy se dali stavět sněhuláky se musíme pořádně zahřát rozcvičkou,která byla důsledná od trenéra Pešiho a asistenta Vrbiho.První půle začala docela bídně chvilku trvá něž se dostáváme do tempa,je tam spousty ne-důrazu a i branka naší v síti O:1.Ale času je ještě dost a tak konečně hrajeme u soupeře na jejich půli,ale nijak se nemůžeme dostat do střeleckých příležitostí.Za pár minut,ale konečně vyrovnáváme na 1:1 a několik minut poté i zvyšujeme na 2:1.Do konce první půle chybí ještě nějaká ta minuta a my se dostáváme pod tlak,nejsme schopni udržet balon a dostáváme dvě rychlé branky a je to 2:3 po první půli.V zmrzlé přestávce opět zdůrazňuje kvalitu a důraz.Druhá půle začíná kombinací tatrovky, která je odhodlaná zápas otočit.Zhruba v 5 minutě druhé půle vyrovnáváme na 3:3.ale tímto to nekončí a za okamžik už vedeme 4:3.Soupeř se snaží o odpověď a Martas musí vytahovat zákroky,ale drží stejný stav.Když začíná 10 minuta druhého poločasu zvyšujeme na 5:3 a už je to veselejší.Nicméně Hertha ZMZ z málo šancí snižuje na 5:3Ještě zase kombinujeme a další gól na 6:4,ale soupeř se ještě trefuje na 6:4.Pak už je hřiště plné hřiště tatrovky a ta má spousty šancí do konce zápasu ještě zasazujeme 2 góly,výsledek končí na stavu 8:4.Takže po sezóně 5.místo pro Tatru O4.Góly dali 3 Sloupík,3 Peši a po jedné Cimby a Kuba.

Pak už 29.Listopadu 2013 nás čekala rozlučka v Rudolfinum a byla velmi kvalitní byli tu skoro všichni.