No vidíš Vrbi, ty můžeš bojovat o nejlepší Aguabelu. V Rudolfinu ti to šlo moc dobře
Osobní profil vrbi | 07.12.2013 13:11
to já se zrovna zase lečil od středy
Osobní profil Pojky | 07.12.2013 10:17
S tím vítězstvím bych to nepřeháněl, bude strašně těžké to obhájit. Jinak na středu se pokusím sehnat nějakou halu, tak s tím předběžně počítejte. Snad bude něco volného,zatím jsem moc nepochodil. Tome, na uzdravení máš ještě týden tak věřim že budeš v plné formě bojovat o nejlepšího střelce turnaje.
Osobní profil Tom20 | 06.12.2013 20:52
Tak to je dobře, určitě navrhuji tam přespat at pořádně oslavíme vítězství , akorát doufám že se stihnu dát do pořádku, dostal sem antibiotika
Osobní profil Pojky | 06.12.2013 20:20
Ahoj pánové, přinášim další info z příbramského turnaje. Zatím je přihlášeno 14 týmů. Pokuď se už další nepřihlásí, tak to vypadá že turnaj bude jen v sobotu, cca do 22 hodin. Losování je plánované na středu, tak se dozvíme více informací ale pokuď by to fakt končilo kolem 22 hodiny ( jako že to se dostaneme co nejdále tak bych navrhoval tam přespat. Až dovezeme pohár, tak už je pro něj připraven štítek vížet TATRA 04 2012.
Osobní profil Peši | 22.11.2013 11:21
Hezký den, Tatrováci, z pozice trenéra A-týmu Tatry oznamuji, že předpokládaný termín širší nominace na Nučický a Příbramský turnaj oznámím na posledním zápase, nejpozději však na dokopné V Rudolfínu v pátek 29.11. Pevně věřím, že v poslední utkání mě řada z Vás přesvědčí svým výkonem o nominaci na tyto dvě vrcholové události roku.
Váš Trňa
Osobní profil Tom20 | 20.11.2013 22:18
Jsem velice rád, že jsem dnes dostal tu čest reprezentovat Tatru na turnaji v příbrami. Pozvánka na tento prestyžní turnaj se neodmítá!! Těším se na super víkend který doufám oslavíme na prvním místě jako v loňském roce TATRA PIČO!!!
Osobní profil Pojky | 20.11.2013 15:44
Čau hvězdy,
dnes mi dorazila pozvánka na turnaj turnajů v Příbrami.
Účast už mi potvrdili Igor s Martinem, takže cíl bude opět nejvyšší.

Zdravím všechny příznivce sportu a fotbalu zvláště.

Dovoluji si vás pozvat na tradiční halový příbramský turnaj Lions cup, jehož 15. ročník se bude konat o víkendu 14.-15. prosince tradičně ve sportovní hale příbramského Aquaparku (Vavex). Vzhledem k vážným zdravotním problémům jsem nebyl schopen uspořádat turnaj v tradičním termínu z kraje roku a byl nucen hledat náhradní termín, věřím že se setkáme na hřišti v předvánočním čase a zpříjemníme adventní čas bojem o putovní pohár.
Přikládám propozice, veškeré info naleznete také na stránkách www.lionscup.webnode a nově jsme také na facebooku. Kontakty přímé jsou tento mail a tel. č. 730 647 593.
Osobní profil vrbi | 18.11.2013 17:42
17 listopadu 2013 od 20:00 hřiště Pražačka - 10 kolo hanspaulské ligy
Tatra 04 - Úderka Žižkova Junioři

Po dokonalé taktické přípravy kostry mužstva vybral trenér Peši tuto sestavu pro zápas v brance Mlejňas do pole Štěpňa,Kuba,Pojky,Cimby,Vrby,Sloupík,Peši a posila ze zahraničí přímo z Německa přiletěl Havran.Jako vedoucí týmu tu byl opět Ivoušek,kustoda tentokrát dělal Daník a tatrovácký kotelník byl Tymy s kamarádem.

Dnešní soupeř byl v tabulce na první místě aniž by ztratil bod a nám to ve-lilo ho konečně porazit.Rozcvičkou vedené asistentem Vrbym se dostáváme do provozní teploty v mlhavém prostředí je to potřeba.Taktika zní důsledně obsazovat soupeře,bránít a pokoušet se o brejky.Jenomže to začíná moc špatně pro nás hned první útok končí v naší síti,soupeř se pořád dostává do kombinací a máme spousty práce v obraně,bráníme hodně daleko od hráčů.Mlejňas si pořádně zachytá a během 8 minut dostáváme další gól a je to už 0:2.Pak se dostáváme konečně do hry máme dost šancí ale ani střeli a rohy se neujímají.Když začínáme rychleji střídat hráče do pole,aby se dostávali lépe do hry,dostává se k balónu Sloupík a střelou snižuje na 1:2.Do konce půle to ještě není všechno,jelikož soupeř je hodně kvalitní,přehrává nás a davá třetí branku.Tímto končí první poločas.O půli si zdůrazňujeme abychom lepe a důsledňe bránili,co se nám plní,jsme i dost tvrdí a soupeř,který mám v obraně dělá problémy moc důsledně nebrání.Tak se dostáváme do tlaku,který končí spousty šancí a jejich brankař má dost práce.Sloupík dokonce trefuje tyč a i pár rohů zneškodňuje brankář.Zhruba v 10 minutě vybojuje balón náš kapitán Pojky a prostřeluje brankaře,je to 2:3 pro Tatru.Za pár minut opět Pojky v nájezdu trefuje taky tyč.Pro nás to signalizujeme že se můžeme pokusit o vyrovnání a i otočit výsledek jezdíme každý na 1000 %.Máme dost závarů.ale žádný se neujímá.I na druhé straně má Mlejňas dost zákroků a jednu střelu bohužel nepokryje a je to 2:4.Tatra se ale nevzdává a stále jezdíme po zadku a to má pro nás výsledek,snižujeme brankou Sloupíka zhruba 4 minuty před koncem na 3:4.Poslední minuty jsem v pořádném tlaku na hrišti soupeře bohužel žádná branka už nepadne.Vyhrál asi lepší,tak se pokusíme v posledním zápase sezony vyhrát.

Příští zápas je 27.listopadu v 20:15 na hřísti v Záběhlicích s Hertou ZM
Osobní profil Tom20 | 11.11.2013 22:08
Ahoj, píšťalku a zápis budu mít.
Osobní profil KubaV | 11.11.2013 18:34
Ahoj, omlouvám se, ale nakonec to zítřejší pískání nestihnu :-/ pokusim se dorazit na ten poslední zápas, ale radši se mnou nepočítejte...
Osobní profil danik | 11.11.2013 9:55
Ahoj, zítra první pískání stíhám, ale v půl osmý budu muset odfrčet. Bude píšťalka, zápisy, karty a vše potřebné pro vykonávání, tak významné funkce?
Osobní profil vrbi | 08.11.2013 14:49
30 října 2013 od 20:45 na Mikulovce 8 kolo hanspaulské ligy
Tatra 04 - Santa Tantra PC C

Pozvánku od trenéra Pešiho dostali do schránky tito hráči: Mlejňas,Cimbi,Štepna,Vrby,Peši,Pojky,Šule,Sloupík a naše posila z turnaje z Nučic Gordy.
Jako vedoucí byl Ivo,kustod Marťas a po nemoci povzbuzoval Kuba.

Soupeř byl před námi v tabulce a nám velelo ho okrást o všechny body.Důkladná a pečlivá rozcvička od asistenta a přesné pokyny trenéra nás určovali zvítězit.První půle začala dobře pro nás,měli jsme více ze hry,hráli jsme kombinačně velmi dobře.Po pár střelách prověřujeme gólmana a zhruba ve 12 minutě kopeme svůj první roh a ty umíme.Signál a Cimbi sám a zavěšuje a je to 1:0.Pak se dostává do hry soupeř a Mlejňas musí reagovat na střely od soupeře.Když se dostáváme zase do akcí, tak zase skórujeme a Gordy skóruje nohou po zemi a je to už 2:0.Ale soupeř nenechává nic náhodě a bojuje ze všech sil a po naší chybě snižuje na 2:1.Když už se blíží konec poločasu tak máme opět roh a z něho Gordy nezvykle hlavou upravuje stav poločasu na 3:1 pro Tatru.O půli si říkáme neusnout na vavřínech ještě není konec zápasu a poctivě bránit.Druhá půle začíná náporem soupeře a nám se nedaří držet balon a jsme pod tlakem.Zhruba ve 15 minutě druhé půle dostáváme gól na 2:3.Z tohoto tlaku se nedostáváme a Mlejňas si hodně zachytá.Soupeř má hodně rohů a 5 minut do konce zápasu vyrovnává 3:3.To není ještě konec Sloupíka to chytne vybojuje balon a jako sklála, která bortí soupeře dává gól na 4:3 pro nás.Tímto to ještě nekončí soupeř odvolává brankaře a hráč v poli ze zeleným dresem který je stejné barvy jako náš srovnává výsledek na 4:4.Rozhodčí píská konec a my protestujeme,ale rozhodčí nic nezmění tak náš kapitán něco píše do zápisu.Škoda chyby rozhodčích mohli jsem mít všechny body.

Příští zápas je 6 listopadu 2013 na Hrabákově od 19:00 s Squsharena
Osobní profil vrbi | 28.10.2013 15:48
23 října 2013 v 19:30 Mikulova 7 kolo hanspaulské ligy

Tatra 04 - Restaurace u Pecků B

Po dlouhém hledání trenéra Pešiho dostává nominačku na tento zápas Mlejňas,Cimby,Vrbi,Pojky,Peši,Sloupík,Ivo,Šule.

Po dobře udělané rozcvičce od asistenta se důsledně připravujeme na zápas s posledním týmem za asistence Daníka začíná zápas.V první půli to bylo ze začátku vyrovnané jen bez nějakých šancí,občas sem tam naše kombinace.Zhruba v desáté minutě dostáváme po nedůsledném bránění gól na který je krátký i náš výborný Mlejňas.Po obdržené brance začínáme rozjíždět konečně pár povedených akcí a z jedné se dokonce Sloupík vyrovnává.Tímto výsledkem končí první půle.O poločasové přestávce náš trenér zdůrazňuje,že musíme ještě zrychlit kombinaci a soupeře přehrajeme.To se stává a my jsme v druhé půli mnohem aktivnější a přesnější,Sloupík dává další gól,už je to 2:1 pro Tatru.Tento gól nás nenechává v klidu a snažíme se o další,po další kombinace náš hrající trenér Peši zvyšuje na 3:1.Když na chvilku vypneme musí se ohánět Mlejňas ale nenechává si dát další gól.Když zbývá do konce zápasu pár minut chce dát Sloupík hattrick a to se mu splňuje a upravuje výsledek na 4:1 a tímto zápas končí.Příští zápasy nás čekají týmy z popředí a my určitě chceme obhájit minimálně bronz.

Příští zápas je 30. října 2013 od 20:45 na Mikulovce 2 hrajeme s Santa Tantra PC C
Osobní profil Pojky | 23.10.2013 9:42
Ahoj, akorát vyjíždíme ze Slovenska tak snad zápas stihnu. Záleží na D1.
Osobní profil Pojky | 21.10.2013 23:31
Pane trenéra, chci Vám jen připomenout že z pozice kapitána mám plné právo jednat s rozhodčím. Zejména když se snažil výrazně poškodit náš tým. Přesto z pozice podřízené (trenér - hráč ) pokutu respektuji. Co ale respektovat nemohu z pozice nadřízeného ( spolumajitel - trenér)je absolutně nezvládnutelná organizace zápasu ( pozdní příchod hráčů, málo balonu)ze které pramenila i moje následná frustrace)ktéra padá na tvůj vrub Vladimíre. Nemusím ti snad připomínat, že za minulého trénéra k něčemu podobnému nedocházelo. Tvým porušením povinností se bude zaobírat nejvyšší vedení klubu. Gratuluji k výhře a tvé zápasové neporazitelnosti. Jsem rád že zastáváš post hlavního trenéra a byl bych nerad kdyby ses zařadil mezi tzv. neporazitelné France Straku či Pepika PEŠIceho. PS: nediv se když ti v blízké době zamrzne chladič a nebo se tě někdo pokusí opít
Osobní profil vrbi | 21.10.2013 20:24
17.října 2013 v 19:00 na Pražačce 1 6 kolo hanspaulské ligy
Tatra O4 - Petrohradská BFKA

Pozvánky od trenéra Pešiho dostali Daník,Ivo,Pojky,Sloupík,Cimby,Peši,Štěpna,Mlejňas,Šule a nová posila Kuba

Pro spisovatele by to bylo psát skoro celou knihu o tomto zápase,jsem rád,že to mužů zprostředkovat já.Začíná to u nás zajímavě jelikož náš brankář Mlejnas měl hodně velké zpoždění a druhý rezervní gólman Sloupík,taky se nedostavil,musel být v práci.Dostává šanci se zviditelnit Daník,ujímá se ji velmi dobře,pochytává spousty střel.Za pár minut konečně doráží Sloupík a i ten nedostává gól.Soupeř se jeví velmi kvalitně a šance jsou na každé straně.Po naší pěkné kombinaci se trefuje Štěpna a vedeme 1:0.Když soupeř se snaží vyrovnat,najednou se zakopne balon a jelikož už nikdo z mužstev nemá náhradní balóny vydají se obě hledat.Po zhruba 5 minutovém hledání se konečně najdou a jde se zpátky na plac a hrát.Mezitím konečné dorazil Mlejnas a Sloupík konečně muže bortit soupeře.Ještě do konce první půle mají docela šance ale neinkasujeme.Najednou rozhodčí zapíská a končí první půle,ale tím odstartoval našeho kapitána a ten se mu snaží vysvětlit,že měl nastavit nějaký ten čas,hádka to je pěkná.O přestávce nás vede trenér ještě k větší bojovnosti a dalším gólům.To se potvrdilo v druhý půli,kdy jsme byli jednoznačně lepší.Dřeli jsme a kombinovali a z toho dal Peši druhý gól a vedeme 2:0.Soupeř ale po pár minutách snížil na 2:1.ale my jsme měli poslední slovo a Sloupík upravil na 3:1 a tímto skončil zápas.

Příští zápas je 23 října 2013 ve 19:30 na Mikulově 4 s Restaurace u Pecků B
Osobní profil Mlejňas | 21.10.2013 19:40
Už jsem pevně zaveden v systému , chyba z minulýho srazu se již opakovat nebude
Osobní profil KubaV | 21.10.2013 18:46
Ahoj pánové (hlavně trenére - nemam číslo :-/ ), omlouvám se, ale nyní nedokážu potvrdit slíbenou účast na středečnim zápase - dneska celej den ležim s horečkou v posteli pokud se to zlepší a bude jen trochu reálný nastoupit, tak určitě půjdu hrát nebo se aspoň přijdu podívat, ale teď se cejtim fakt mizerně... Kuba
Osobní profil Peši | 21.10.2013 17:53
Mlejňas, platí, že ve středu budeš?! Chápu, že osobně zprostředkovaná informace přes Cimbika má svou váhu, ale systém přihlašování na stránkách je již nějakou dobu zaveden a měnit se nebude- ani dělat výjimky, jestli to neuznám za vhodné já- trenér .
Nechci, aby se opakovala situace z minulého zápasu, kdy na klíčovém postu brankáře se scházíme jak 8-mi ligový mančaft.
Trpět to nebudu na žádném herním postu-natož brankářském. Předpokládám, že je to všem jasné. Když už bude mít někdo problém(nemoc, práce, dovolena apod.)a tedy nebude možné se přihlásit/odhlásit na stránkách bude svou možnou účast resp. neúčast řešit přímo se mnou. Nenuťte mne vytvářet nějaké mechanismy v podobě směrnic apod.
Kdo nemá na mě tel. kontakt, tak na příštím zápase předám...ještě nemám vizitky..
Jinak bych chtěl všem poděkovat za kvalitní výkon a hlavně důležité body z minulého zápasu. Pevně věřím, že na kvalitní hru navážeme a dost bodů ještě urveme. Dále bych chtěl ještě touto formou udělit kapitánovi mužstva pokutu 100,- za nemístné a urážlivé výroky na osobu toho ču.... rozhodčího. Plně respektuji tvůj zápal do hry a nekvalitní rozhodování sudího, ale i přesto jsem se rozhodl a není proti tomu odvolání. Bližší případné info podám na osobním pohovoru- po zápase.