Osobní profil Martin603GG | 05.11.2017 9:56
Zadar!
Připomínám, že první pískání je již 4. 9., Tak se směle přihlašujte.
Osobní profil Ivouš | 27.06.2017 10:34
Zdar,
teď mi volali ze svazu, že třetí pískání nebude! To znamená, že odpískáme pouze první a druhý zápas.
Ivo.
Osobní profil Martin vs. Zuzana (neregistrovaný) | 18.04.2017 20:22
Přátelé, kamarádi,
určitě už většina z Vás od nás obdržela svatební oznámení, u ostatních to v dohledné době napravíme.
Svatba se koná 10.6. na zřícenině Zvířetice v Bakově nad Jizerou. Zde najdete parkoviště u hradu, k místu, kde proběhne obřad i večírek je to odtud jen několik kroků.
Chtěli bychom Vás požádat, abyste nám co nejdříve dali vědět, jestli se na svatbu chystáte, a zda s sebou berete své ratolesti.
Dress code na svatbu není žádný, každý ať si obleče to, v čem mu bude dobře.
Na náš svatební den prožitý s Vámi se moc těšíme a Vaše přítomnost bude pro nás nejlepším dárkem. Chcete-li nás obdarovat ještě něčím dalším, vzhledem k tomu, že máme domácnost zařízenou, budeme rádi, když nám přispějete na večírek. Pokud někdo z Vás přece jen preferuje věcný dar a chce si být jistý, že se "trefí", kontaktujte emailem,(h.spalova@gmail.com, nebo telefonem (724064687) Hanku Trdličkovou (sestru nevěsty).
Možnosti ubytování jsou následující:
V Bakově je ještě několik dalších možností, dají se najít na internetu.
Ubytování si zajistěte prosím každý sám, rozvoz svatebčanů unavených po večírku budeme mít pro Vás zajištěno.
Dále ještě řešíme možnost stanování přímo v místě konání, zatím ale nevíme, jestli se nám to podaří. V případě že ano, napíšeme.

Doufáme, že se s Vámi se všemi na svatbě uvidíme!

Zuzana a Martin (+ MF)
Osobní profil Martin603GG | 09.04.2017 9:34
Ahoj střelci, úspešnou sestavu bych neměnil, tedy se zítra přijdu opět jen podívat.
Osobní profil Martin603GG | 01.04.2017 11:07
Ahoj kluci, v úterý se přijdu jen odívat, ale přijdu standardně, tedy Oldovi -nebo jak se ten kluk jmenuje- s sebou dres vezmu. --Ať jste na hřišti přece jenom jednotní.
Osobní profil Ivouš | 15.03.2017 15:54
Zdar,
kalendář je doplněn, tak se můžete směle přihlašovat.
Osobní profil cimbi | 09.12.2016 8:50
Hoši, strašně rád bych dorazil, ale nedám to..
Osobní profil Sule05 | 08.12.2016 13:20
V patek budu v praci cca do 3.00 coz je naprd.Stavim se na turnaj podporit Tatru popripade zaskocit kdyby se nekdo zranil jinak pocitam s pifkem a fandenim:-)
Osobní profil Ivouš | 07.12.2016 12:03
Zdar,
v kalendáři je vytvořena událost na Nučický turnaj, tak se směle přihlašujte.

Já hrát nebudu, ale pravděpodobně se přijedu kouknout.
Osobní profil KubaV | 08.11.2016 16:07
V úterý 1. listopadu nastoupila Tatra 04 k utkání 8. kola Hanspaulské ligy, skupiny 2A proti týmu UTS Vršovice hraného na “pískovišti” první generace na Střížkově… Od prvních minut bylo jasné, že hráči Tatry nemají svůj den, chybělo několik hráčů základní sestavy, ale především tradiční bojovnost a plné nasazení, hráči si těžko zvykali na povrch hřiště a pozdní výkop ve 20:45 jim také na pohodě nepřidal. Naopak soupeř nastoupil velmi koncentrovaně, bez výraznějších slabin a dá se říci, že celé utkání kontoloval výsledek. Konečný pohled do statistik zápasu tudíž hlásí zaslouženou výhru domácího týmu UTS Vršovice v poměru 5:2.
PS: reportér utkání si bohužel nepamatuje bližší detaily utkání a střelce gólů, tudíž budou doplněni později (po zveřejnění oficiálního zápisu)
Osobní profil štěpňa | 08.11.2016 10:48
9. kolo 2.A skupiny HL. Tatra 04 - Břewnow Boys KMK 1:1 (0:0)

V pondělí 7. 11. nastoupila Tatra 04 k dalšímu důležitému zápasu v bojích o setrvání v druhé lize proti týmu Břewnow Boys KMK, který by celkem pohodlně patřil do středu tabulky, pokud by nebyl penalizován odečtem 6 bodů za neúčast na pískání. Hosté stále měli teoretickou šanci na záchranu a ani domácí stále ještě neměli jistou účast ve druhé lize i pro příští sezónu, a tak měli obě mužstva o co hrát.
Tatrovka vstoupila do utkání mírnou převahou v poli, ale zajímavých šancí ke skórování si moc nevytvořila. Nebezpečné byly zejména standardní situace, kterými se dařilo dostat ke střelám, ale ani jedna nemířila přesně. Po čtvrt hodině hry zahrávali hosté roh, který Marty sice vyboxoval, avšak došlo přitom k nešťastné srážce s hostujícím útočníkem, který šel do souboje s brankářem dost nešikovně, ale hlavně zbytečně důrazně, za což obdržel žlutou kartu. Marty po ráně do hlavy již v zápase nemohl pokračovat, neboť se později ukázalo, že utrpěl zlomeninu horní čelisti. Brankářské rukavice si tak musel nasadit Sloupik a od té doby byla Tatrovka na hřišti ještě aktivnější, avšak do konce první půle už se nic zásadního nestalo.
Tak jak skončil první poločas, začal i ten druhý, tedy mírnou převahou Tatrovky, která se tlačila za vytouženým vítězstvím. Po deseti minutách druhé půle se po rychle zahraném autu od Štěpni ocitl Peši sám před brankou a hlavou trefil přesně. V tu chvíli stupňovala Tatrovka svůj tlak a měla i další šance, zejména z levé strany, kde postupně stříleli Karďák a Pojky, ale gólman hostů obě střely vyrazil. Poté rozehrávali domácí slibnou standardní situaci, když Pojky přiťuknul Štěpňovi, ale bylo z toho jen břevno a od té doby se začala hra na hřišti více vyrovnávat. Hosté, kteří většinou nakopávali dlouhé balóny na útočníky, si mnoho šancí nevytvořili, ale zhruba 10 minut před koncem zápasu po povedené prudké střele obránce ze střední vzdálenosti se dočkali vyrovnání.
Obě mužstva se už poté soustředila spíše na dobrou obranu a utkání tak skončilo remízou 1:1. S dělbou bodů nakonec byly spokojení oba soupeři, i když blíže k vítězství měla rozhodně domácí Tatrovka.
K dalšímu utkání nastoupí 16. 11. Tatra 04 na Mikulovce proti Interu Ohradní, kde se snad již dočká definitivní jistoty záchrany!
Osobní profil Pojky | 06.11.2016 23:53
7. kolo 2.A. skupiny Hanspaulské ligy.

TATRA 04 - Sparta Pankrác 3:3.

V 7. kole narazila Tatra 04 na údajného favorita skupiny Spartu Pankrác. Z Tábora Sparty, již před několika týdny uniklo prohlášení, že se v této soutěži nechtějí dlouho zdržovat, jelikož 2. liga nemá úroveň... Realita. Sparta uhrává upocený bod s Tatrou, která hrála po vyloučení 16 minut ve 4 hráčích a dle slov hráčů ve žluto-zelených dresech kvalitou hodně zaostávali za svými konkurenty o postup ať už Saens nebo Les Miserables. Vraťme se však na začátek...
Tatra se schází v prořídlé sestavě. Naopak Sparta plná sebevědomí působí že se jim nemůže nic stát. To se jim vymstilo již po 3. minutách hry, kdy se prosadil Daník. Soupeř vyrovnal ale po pár minutách dostal Tatru do vedení Šťěpňa. Po chvíli opět Sparta vyrovnala, ale do poločasu dostal do vedení Tatru znovu Šťepňa. Do druhé poloviny zápasu vstoupili hráči Sparty aktivněji, ale také podrážděni. V nervózním a důrazném zápasu, došlo k několika faulům. V polovině druhého poločasu, fauloval ve středu hřiště Pojky. V přerušené hře ho soupeř trefil míčem, kapitán Tatry neudržel nervy a za údajné oplacení byl zbytečně vyloučen. Tím dostal Tatru do 16 minutového oslabení ve kterém hráči Tatry neuvěřitelně bojovali. Spartě se podařilo pouze snížit a tak zápas skončil nerozhodným výsledkem 3:3. Po zápase naprosto frustrovaní hráči Sparty Pankrác,s vědomím že nejspíš přišli o postup odmítali podat ruce, dětinsky uráželi Tatrovák a dokonce do zápisu chtěli napsat stížnost, že realizační tým Tatry schoval balony..
K této stížnosti se dokonce vyjádřil i bývalý předseda svazu Vlastimil Košťál. "Jestli takhle tým Sparty uvažuje, tak nemusí dělat fotbal. Můžete hrát třeba kulečník kde se hraje s více koulemi. Je přitom tichom a nikdo Vás nefauluje. Do fotbalového prostředí nemůžete vstoupit, pokud takto uvažujete. To myslím zcela vážně" Naší redakci se podařilo získat i vyjádření současného předsedy Miroslava Pelty. " Českej profesionální fotbal je na vysoké sportovní úrovni i na úrovni z hlediska etiky. Na Twiter napsal vzkaz i hokejový rebel Radek Duda. "Tato aféra mě nezajímá a Hadamczik je šišlavý Polák. S vyjádřením přispěchal naopak František Straka. Bývalý fotbalový reprazentant přezdívaný Francz. Je nesmírně důležité, abychom v kraji udrželi naše podnikatele. Abychom tenhle nešvar, který tady je, -včetno toho co bylo jmenováno: aby to u nás nebylo, aby to zmizelo" Redaktoři naší relace oslovili další fotbalovou legentu, Tomáše Ujfalušiho, zřejmě nového tiskového mluvčího Tatry 04. Ten odpivěděl následovně: Chceme se distancovat od řady nepravdivých, denunciačních informací, které byly českým bulvárem tendenčně kolportovány. A dále dodal. To, že udájně trojice hráčů Tatry porušila životosprávu absolutně vylučuji. A ta částka z kadeřnictví taky nesouhlasí" Vše podtrhl Lukáš Vácha. Že jako neumí dát dva goly v 16. minutovém prodloužení? To ať raději táhnou ke sporáku.
Osobní profil Peši | 25.10.2016 14:05
5.kolo, Klokan Perón club A - Tatra 04 3:0(1:0).
Již od začátku utkání bylo patrné, že Tatra nemá "svůj den". Od 7. minuty po vlastní brance Tatra prohrávala 1:0.
I přes všechny snahy o vstřelení branky se nepodařilo docílit tíženého srovnání výsledku. Výkon Tatry postrádal tradiční zápal, bojovnost a touhu po vítezství.
Definitivní podobu výsledku a mdlé hře Tatry udělil Ivan Hašek ml.(Klokan) dvěma brankama na konečných 3:0.
Osobní profil danik | 13.10.2016 13:05
Jasnačka
Osobní profil Dufino+ (neregistrovaný) | 13.10.2016 11:00
Chlapi ten výsledek 2:2 se Saens z psmf je pravdivý ?
Osobní profil Martin603GG | 04.10.2016 0:58
Nebo viz "Články ze zápasů".
Osobní profil Martin603GG | 04.10.2016 0:55
1. kolo Les Miserables - Tatra 04 3:1 (1:0)

Fotbalisté Tatry 04 se po dvouměsíční intenzivní letní přípravě v náročných podmínkách povětšinou domácího až rodinného prostředí dne 8. 9. 2016 na hřišti Mikulovala
scházejí k prvnímu zápasu druhé ligy hanspaulské proti též ambicemi nabitému týmu Les Miserables. Tým Tatry 04 se schází ve velmi pěkné sestavě, a to vrbi, Ivouš,
Pojky, Peši, Tom20, KubaV, štěpňa, Martin603GG, cimbi, Pařez, přeskok, kladina a Hrazda, čímž již na začástku sezóny dáva jasně najevo, že rozhodně v docházce se může měřit s libovolným soupeřem. Nicméně, samotný průběh utkání byl přece jenom od prvních minut v režii týmu Les Miserables, tým Tatry 04 ovšem v defenzivní činnosti odváděl poctivou práci a tým domácích se dlouho do vyložené šance dostat nemohl. Navíc z pevně sevřeného defenzivního bloku pod pomyslnou taktovkou dobře hrajícího Vladimíra Pešaty dokázala Tatra 04 z rychlých i pomalejších "brejkových" situací obranu Les Miserables několikrát patřičně prověřit. Leč bez gólového završení. Nicméně, týmu Les Miserables nelze upřít to, že míč jim přece jenom lépe "držel" na kopačkách, a dle již léty prověřeného pořekadla "kdo hledá, najde", dokázal po několika nešťasných odrazech v 18. minutě utkání "propasírovat" míč za záda doposud chytajícího Ing. Martina Miky. Pojetí hry obou týmů se i po inkasované/vstřelené brance výrazným způsobem nezměnilo, tedy poločas skončil ještě pro Tatru 04 relativně hratelným výsledkem 1:0. Kdo čekal, že ve druhé polovině utkání Tatra 04 zatopí pod svým "atomovým" kotlem, musel být zklamán, Tatra 04 ve druhém poločasu spíše připomínala červenou tříválcovou Fabii 1.2 HTP s jedním nefunkčním válcem a v 38. minutě zaslouženě inkasovala druhou branku. 2:0. Tatra 04 evidentně potřebalovala stimul, který by ještě dokázel "rozhýbat" doposud spíše jednostranně vedene utkání. Pro Tatru 04 je již typické, že v těchto chvílích nahrazuje brankáře Martina Miku, který se stejně "šetřil" až na třetí kolo soutěže, doposud v útoku hrajícím univerzál "Atomovým Tomem". A i v tomto případě Tatra 04 ještě měla co říct. Ačkoliv Tatra 04 byla 50 minut utkání dá se říct v absolutní defenzivě, dokázale se šestým hráčem v poli udržet balón na svých kopačkách, a začít i vážně ohrožovat brankáře domácích. Tomáš Sloup, s jemností jemu vlastní, dokázal přesnými a tvrdými střelami z větší vzdálenosti udržovat obranu domácích pod neustýlým tlakem. Tatra 04 začala vyhrávat osobní souboje, kombinovat, dobře se pohybovat v prostoru (někteří v
prostoru i času), no prostě začala hrát fotbal a v kombinace s "brutálními kopy" Tomáše Sloupa začala dominovat hře. V 53. minutě utkání se Tatra 04 prosadila i gólově, a to když jeden ze "závarů" před brankou domácích dokázal využít Vladimír Pešata. 2:1. Tatra ovšem chtěla vyrovnat. I v dalších minutách utkání držela "otěže" hry ve svých rukou, a ještě se ji podařilo branku domácích několikrát ohrozit, nicméně, po nešťastné ztrátě balónu na půlce se Les Miserables podařilo v 60 minutě do odkryté branky domácímu týmu skórovat, 3:1, čímž zápas de facto ukončili. Na závěr lze konstatovat, že přece jen vyhrál lepší tým, avšak úkol daný managementem týmu Tatra 04 zní jasně, a to 4 kolo = 4 body, což věřím, že s příkladným nasazením dokáže tým Tatra 04 splnit. Tatra ve vlasech!!!
Osobní profil KubaV | 15.09.2016 19:35
Ahoj report je v sekci: Články ze zápasů...
Osobní profil vrbi | 15.09.2016 10:09