Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Pojky | 07.04.2014 17:03
Kamaradi chtel jsem dnes prijit taky ale mam horecku. Az do ctvrtka jsem doma. Zatim nevim jak budu na stredecni zapas. Drzim palce aby jste to dnes zvladli.
Osobní profil Peši | 07.04.2014 14:55
Pokud budu jako pátý člen dnešního Tatrováckýho rozhodcovského sboru, ujmu se funkce delegáta-oponenta a trochu i trenéra rozhodčích
Osobní profil Peši | 07.04.2014 14:52
Já se tam nakonec asi zúčastním na ten druhý zápas. V přihlášení budu veden jako nepřihlášen, kdyby to nějak nedopadlo.
Osobní profil Sule05 | 07.04.2014 9:19
ted jsem mluvil s tomemma vsechno na piskani a bude tam na prvni zapas ja bych tam mel byt taky hned na sedmou max o fous pozdejca vzal bych ten druhej zapas
Osobní profil KubaV | 07.04.2014 8:35
no nejradši žádnej :D ale udělal jsem si čas na celej večer, takže tam přijdu už na ten první, ale klidně (asi se Štěpňou, nebo nevim kdo ještě dorazí) vezmu až ten druhej
Osobní profil Peši | 07.04.2014 8:22
Super kluci. Vzhledem k vysokým ligám pískaných týmu by to mělo snad probíhat bezproblémově.
Osobní profil Sule05 | 07.04.2014 8:05
ahoj veci na piskani ma mit sloupik, budu mu dopoledne volat tak jsem pak pisnu kterej zapas bys chtel piskat? mi pojedem s tomem spolu klidne bysme vzali ten prvni ale muzem se domluvit.
Osobní profil KubaV | 06.04.2014 21:58
ahoj jak je to s tím pískáním - bere někdo píšťalku a podobný věci, který asi budou potřeba? (ještě jsem tady na žádnym nebyl, tak nevím jak to chodí... ale dneska mě minižáci, když jsem je pískal, nezmlátili, takže formu mam dobrou :D )
Osobní profil Ivouš | 04.04.2014 14:59
Nakonec na pískání v pondělí nedorazim, ale určitě půjdu na některé následující.
Osobní profil Ivouš | 02.04.2014 8:30
Děti moje,

na zápas dnes přijdu, ale bohužel nebudu moci hrát, bude nás stejně hodně, tak to snad trňovi nebude vadit.

Ivouš.
Osobní profil Martin603G | 30.03.2014 20:57
Tatra 04 vs. Ferri FC (26.3.2014 – středa – hřiště: Pražačka – 19 hod.)

Dne 26. 3. 2014 se v 18 30 hod. Tatra 04 schází ke svému první mistrovskému utkání v nové sezóně, a to opět ve třetí lize hanspaulské. V 18 45 hod. vybíhají řadoví hráči (a naše fotbalová máma) na své domácí hřiště, avšak i z nástupu hráčů je jasné, že během zimní přestávky došlo v Tatře k několika zásadním změnám. Už jen to, že řadoví hráči vybíhají na hřiště s pokřikem „Respect head coach“ značí, že v týmu byl nastolen pevný řád, který si může dovolit překročit jen hráč B-týmu. V 18 50 hod. podbíhají na hřiště i již zmíněný trenér V. Pešata a svou ženou delegovaný kapitán T. Pojkar. Jelikož se Tatra 04 až na jeden post schází v optimální sestavě, je více než jasné, že tento zápas může hodně ukázat o ambicích týmu v sezóně nové. Atmosféra před-zápasová by se tedy dala shrnout slovy „zdravě motivovaná“.

V rámci zatraktivnění zápasu pro již natěšeného diváka týmu Tatra 04 je v rámci sledování podrobných statistik hráčů rozhodnuto, že pro tento zápas bude pod „drobnohledem“ žurnalistů hrající trenér V. Pešata, u kterého bude během zápasu vedena statistika o počtu dobrých a zkažených přihrávek.

Zápas započal ofenzivním (a mnohdy až útočným) fotbalem hráčů Tatry 04 a již od první minuty Tatra 04 jasně diktovala tempo hry. Již ve třetí minutě utkání se v rychlém sledu do vyložených šancí dostali T. Pojkar a T. Sloup, avšak jejich velké chvilky v zápasu měly teprve přijít. Hráči Ferri FC přistoupili na nastolené tempo hry a zatáhli se do obraného bloku, z kterého se na půlku Tatry 04 dostávali jen sporadicky. O kvalitě Tatry 04 z počátku utkání svědčí i statistika V. Pešaty, u kterého ještě v páté minutě utkání nebyla v rámci počtu zkažených nahrávek evidována ani jedna přihrávka špatná. V šesté minutě utkání se V. Pešata dostává poprvé na umělý trávník a aktivita Tatry 04 se tak ještě navyšuje. V 9. minutě utkání T. Pojkar „oslovuje“ pěkným lobem za obránce soupeře Štěpňu, který ovšem po hezkém zpracování míče a kličce brankáři Ferri FC branku jen těsně míjí. V 11. min. utkání se T. Sloup svojí klasickou technickou kličkovanou dostává přes dva soupeřovi obránce a po střele z cca 16 metrů tým Feri FC zachrání od gólu jen pěkný zákrok jejich brankáře. Ve 13. minutě utkání po hraničním střetu v blízkosti pokutového území Ferri FC rozehrál Štěpňa rychlý aut, který tzv. z první zakončoval Kuba, avšak dobře umístěné střele chyběla razance, a tak brankář Ferri FC ještě dokázal střelu vytěsnit mezi svoje tři tyče. V polovině prvního poločasu se po odraženém míči dostal ke střele hráč Tatry 04 M. Cimbál a … na 8 minut musel být zápis o utkání přerušen. Ke konci prvního poločasu se ovšem začal osmělovat i tým Ferri FC a postupně se dostával i do šancí výrazně ohrožujících branku Tatry 04. Nejdříve se po drobném zaváhání hráčů Tatry 04 dostali do přečíslení 3 na 2, které po krátké kombinaci zakončili do tyče. Tlak hráčů Ferri FC se ovšem dále stupňoval a Mlejňas v brance Tatry 04 musel předvést první ze svých klíčových zákroků ve sledovaném utkání. Zákrok to byl o to důležitější, jelikož se následně odražený balón dostal až k V. Pešatovi, který krátkou střelou konečně přelstil i brankáře týmu Ferri FC. Tatra 04 se tak konečně dostala do zaslouženého vedení, a byla tak podle známé televizní pravdy blíže k vítězství. Poločas tak skončil pro Tatru 04 relativně příznivým výsledkem 1:0.
Druhý poločas započal aktivním přístupem hráčů Ferri FC a Tatra 04 spíše jen parírovala hru a věnovala se dobře organizačně zvládnutému bránění soupeřových útoků. Avšak ve třetí minutě druhého poločasu po rohovém kopu Ferri FC T. Pojkar nešťastně předvídal průběh hry, a tak se po rozehrání rohového kopu chytrou přihrávkou hráče Ferri FC dostal balón z kraje hřiště na střed pokutového území Tatry, a nebýt funkčního zákroku Mlejňase, mohli se hráči Ferri FC po přízemní střele radovat z vyrovnání. Tlak hráčů Ferri FC neustále gradoval, po tvrdé střele s přímého kopu dokonce „zvonilo“ i břevno branky domácích hráčů, avšak k míči odraženému od brankové konstrukce se dostal T. Sloup, který po krátkém potáhnutí míče tvrdou střelou, a s přispěním lehké teče hráče hostí, „protlačil“ míč do branky Ferri FC. Tatra se tak ujala vedení 2:0. Jelikož druhým gólem se Tatra tzv. uklidnila, dokázala zpřesnit mezihru, a opět držela otěže utkání pevně v rukou. Po hezké kombinaci Kuba nezištně nachází na vápně stojícího Dana, který ovšem zakončuje opět jen do tyče. Ačkoliv se zdálo, že Tatra dovede utkání do vítězného konce bez větších komplikací, v 46. min. utkání se Ferri FC podařilo snížit. Centrovaný míč do pokutového území Tatry lehce hlavou tečoval útočící hráč a míč zapadl až do sítě již bezmocného brankáře Tatry. Nezainteresovaný divák by předpokládal, že se Tatra 04 začne věnovat bránění výsledku, avšak realita byla zcela jiná. „Nastartovaná“ Tatra 04 se neohroženě vrhla do konstruktivního útočení a v rychlém sledu se dostala do několika šancí, které ovšem tíženým gólem neskončily. Až v 17 min. druhého poločasu M. Cimbál zavzpomínal na „boží ruku“, předvedl neuvěřitelný průnik přes tři bránící protihráče, a s důrazem sobě vlastním s přehledem zakončil. Tatra 04 vs. Ferri FC 3:1. Hráči Ferri FC se ještě snažili zápas zdramatizovat, nicméně Mlejňas několika výjimečnými zákroky žádné komplikace nepřipustil. Ve 29. min. druhého poločasu ještě T. Sloup naposledy trefil tyč soupeřovy branky a zápas byl za potlesku nadšeného diváka ukončen. Tatra 04 vítězí v prvním utkání nové sezóny 3:1.
Další příjemnou změnou proti sezóně minulé byla i po-zápasová diskuse, která podle požadavků trenéra, který dbá i o mentální stránku svých svěřenců, proběhla za hudebního doprovodu Pussy Riot na téma ruští vojáci na Krymu.
Osobní profil Martin603G | 30.03.2014 20:19
Průběh taktické porady kapitána a trenéra fotbalového týmu Tatra 04.

Osobní profil Peši | 28.03.2014 14:59
Daníku, od Havrana mám peníze za triko u sebe já.
Osobní profil danik | 28.03.2014 12:57
Trika Tatra jsou hotová. Všichni kdo triko nemá + Sloupík si sebou vemte 370 zlaťáků.
Osobní profil TATRA IDNES (neregistrovaný) | 27.03.2014 10:55
TATRA 04 - Ferri FC 3:1.

V utkání kde bojovnost převýšila fotbalovost jsme zvítězili 3:1 a po 1. zápase si připsali první dva body. Podrobnější report bude zveřejněn v nejbližších dnech.
Osobní profil Peši | 27.03.2014 8:19
Kurva, super hoši...
Osobní profil vrbi | 27.03.2014 6:51
pánové včera tu bylo super
Osobní profil Martin (číslo dresu 22) (neregistrovaný) | 26.03.2014 13:51
Nemám teď u sebe heslo, avšak tímto aktem potvrzuji svoji účast na utkání. Jen svůj dres nechám doma.
Osobní profil Tatrovácký informáček. (neregistrovaný) | 25.03.2014 13:12
TATRA 04 - Hosthunters 4:1.

Dva dny před očekávanou premiérou jarní sezony 2014 jsme hostili v přípravném utkání nováčka 3. ligy tým Hosthunters. Po kvalitní zimní přípravě zpestřené soustředěním v Jizerských horách jsme na soupeře vlétli a dlouhou dobu nepustili na naší polovinu. Z velkého množství šancí jsme se ujali vedení 2:0. Po dvaceti minutách hry náš tlak trochu odpadl ale přesto bylo k vidění spoustu krásných kombinací. Do druhé půle jsme nastoupili s promíchanou sestavou a zkoušeli různé varianty herní sestavy. Konečný výsledek 4:1 potěší ale daleko důležitější je chuť do hry a bojovnost, která byla od všech hráčů enormní.

sestava: Mika, Mlejnek - Cimbál, Štěpnička, Šenfeld, Vrbka - Pojkar, Pešata, Pohan, Vágenknecht - Sloup, Kraft, Zeithaml.

Branky: 2 Pojkar, Štěpnička, Šenfeld.

Zíra, ve středu 26.3. hrajeme na žižkovské Pražečce 1. a důležitý zápas nové sezony proti týmu FC Ferri.

Kategorie: fotbal

Návštěv: 59625