Úvod » Diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Pojky (neregistrovaný) | 13.05.2014 10:28
Hoši, tak středeční trénink se ruší z důvodu malé účasti. Bylo by nás asi 7. Chápu že čas 17:30 neni ideální ale bohužel vše je kvůli Hanspaulce obsazené. Jako náhradní variantu jsme zvolili utužení party v restauraci Malostranské Besedy. Rezervace je od 19:30 tak doufám že se nás sejde co nejvíce.
Jen pro upozornění. Příští středu nás znovu pro změnu čeká vedoucí tým tabulky. Naše situace neni růžová a musíme nutně bodovat. Hrajeme opět na Stodůlkách a teď pozor od 17:45!!!. Zkuste si to prosím zařídit, abychom byli všichni včas připraveni k zápasu. Je to poslední termín kdy hrajeme takto brzy. Věřim že všichni pro úspěch uděláme maximum, vždyť jsme Tatra
Osobní profil Tom20 | 12.05.2014 22:50
ahoj, bohužel v termínu turnaje nemůžu, a ve středu to na trénink nestíhám sem také v práci
Osobní profil KubaV | 12.05.2014 18:08
ahoj, ve středu bohužel nemůžu (jsem v práci )
Osobní profil vrbi | 12.05.2014 16:05
tak já ve středu můžu
Osobní profil Ivouš | 12.05.2014 15:51
Ahoj,

s turnajem taky počítám a už se těším na další Tatra výjezd.

Já bych ve středu od 17:30 mohl.
Osobní profil Pojky (neregistrovaný) | 12.05.2014 12:16
S turnajem určitě počítám, díky Kubo, že jsi to zařídil. Jinak jsem se pokoušel na středu zařídit hřiště k tréninku a jediné volné místo je na Podvinném mlýně od 17:30 do 18:30. Napište prosím co nejdříve,(ještě dnes) kdo by v tomto čase mohl ať mohu rezervaci potvrdit, případně zrušit. Diky.
Osobní profil Peši | 11.05.2014 19:02
Super Kubo. Ja s ucasti budu pocitat a uz ted se tesim.
Osobní profil KubaV | 10.05.2014 23:00
ahoj, do kalendáře jsem přidal turnaj v Rovensku (19.7.) a stručné info... prosím o potvrzení účasti a rezervování tohoto data ve vašem termináři. Kuba
Osobní profil cimbi | 07.05.2014 8:24
čau, nejspíš si dnes povezu domů rodinu a odpoledne mám důležité jednání v práci...radši se odhlašuji, kdybych to náhodou všechno stíhal, dorazím...
Osobní profil Ivouš | 02.05.2014 13:06
Cus,

teprve teď jsem vybaloval věci ze zápasu a zjistil jsem, že jsem ti to omylem sbalil já. Dres i svršek od soupravy ti donesu na středeční zápas.

Zdar Tatro-spolubojovníci,
postrádám svůj dres a vršek od soupravy č.10...nemáte to někdo ve své tašce ze středy...díky za zprávu
Tatru v duši!!!
Osobní profil vrbi | 17.04.2014 1:13
myslím si že nás tam bylo dost hráču co to mohlo více vzí na sebe a zvítězit v další zápasu play of
Osobní profil KubaV | 16.04.2014 23:10
Hoši omlouvám se, i když jsem neudělal nějakou extra chybu, tak vim,že toho pro tým musim udělat daleko víc, což je jeden z faktorů dnešního kolapsu, kterej částečně beru na sebe... příště toho musím, vlastně musíme, hodně změnit a dojít si pro výhru!!! Tatra olee!!!
Osobní profil cimbi | 13.04.2014 22:25
Zdar chlapci,
ve středu přivezu na zápas soupravy. Koho se tato záležitost týká, nechť si sebou přinese 950,- Kč
Tatru v duši
Osobní profil Tom20 | 13.04.2014 12:04
Na zápas dorazím pozdě, doufám že dorazím během prvního poločasu, jsem do 19:00 v práci
Osobní profil vrbi | 10.04.2014 15:14
pánové blahopřeji k výhře ted ještě pár zápasů play off a uvidíme
Osobní profil danik | 09.04.2014 8:57
Já mám antibiotika, bohužel. snad příští týden už to bude ok.
Osobní profil Pojky | 08.04.2014 2:01
Medvídkova tlapička - Tatra 04 3:1.

Ve druhém kole hanspaulské ligy jsme narazili na velmi kvalitní tým, který jak prokázaly následující minuty zaslouženě postoupil do třetí ligy.
Již od první chvíle se hrál otevřený a rychlý fotbal, plný tvrdých avšak férových soubojů. Nutno podotknout že nás soupeř výrazněji přehrával a po brejku a tvrdém zakončení domácího útočníka se ujal vedení 1:0.
Soupeř nás předčil pohybem, kombinační hrou a pár minut před koncem po špatné rozehrávce navýšil náskok na 2:0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili jako vyměnění. Vyrovnali jsme se soupeři v agresivitě, skvěle se pohybovali a vytvořili si spousty jasných golových příležitostí, které jsme ale bohužel nebyli schopni proměnit. Dlouhé minuty jsme domácí tým nepustili vůbec za naší polovinu z čehož pramenil 9 minut před koncem gól Gordiho a snížení na rozdíl jediné branky.
Vrhli jsme všechny síly do útoku, dále soupeře mleli a dále neproměňovali šance. Po krásné kombinaci z jedničky trefujeme tyčku, odražený balon se dostává k soupeři, který si poradí s naší otevřenou obranou a určuje konečný výsledem utkání 1:3 v náš neprospěch.
Cynikové kritizují a vítězové analyzují. Po zápase nám rozhodčí utkání říkal že ten den pískal dva zápasy 1. ligy a ani jeden se kvalitou našemu zápasu zdaleka nerovnal. Prý toto byla reklama na Hanspaulku a nechápe jak jsme mohli hrát druhou půli v takovém tempu. Také se můžeme těšit na komentář k utkání kde nás vychvaluje.
Vítěze porážky inspirují, poražené prohry porážejí. Tento "neúspěch" nás musí inspirovat k vítězství již v dalším utkání, které nás čeká ve středu od 19:15 na hřišti Zakopalova.

Sestava: Mlejnek - Šenfeld, Cimbál, Pohan - Pojkar, Pešata, Vágenknecht - Sloup.
Náhradníci: Mika, Kraft, Vrbka, Zeithamel.
Branka: 51 - Pohan.

Kategorie: fotbal

Návštěv: 59626