Osobní profil Sule05 | 21.08.2016 14:25
Mam to padesat na padest ze jdu kdyz se to povede tak dorazim zatim jsem se odhlasil:-(
Osobní profil Ivouš | 17.08.2016 11:53
A je to tu!

Před malým okamžikem mi přišli notičky pro nacházející sezónu. První a poslední zápas hrajeme:

8. 9. 2016 od 20:15 na Mikulově
30. 11. 2016 od 20:45 na Mikulově

Vše vložím během tohoto týdne do kalendáře.

Ivo.
Osobní profil Ivouš | 16.08.2016 11:12
Ahoj,

obě přátelská utkání proběhnou v Záběhlicích, je to hřiště vedle bowlingu a čínské restaurace, už jsme tam několikrát hráli. Zastávka busu V korytech.

Ivo.
Osobní profil Martin603GG | 03.08.2016 22:00
Ahoj tatrováci (trochu mimo vrcholovou kopanou),

posílám pozvánku na zmiňovaný (a opravdu věřím, že nezapomenutý / nezapamatovatelný; tedy se samozřejmě PŘIPOMÍNÁM) „Hudební festival – Hudba s párkem a hořčicí 2016“, tedy si na neděli 14. 8. 2016 od 15 hod. nic neplánovat, a určitě přijít / PŘIJET na Vltavskou (Metro). Mapka pro pěší (nebo pro auto) viz odkazy (jen se tam pravda ne zcela šťastně parkuje).

Pivo / párky / palačinky tam samozřejmě taky budou, tedy to lze spojit s příjemnou nedělní procházkou. Manželku / milenku / milenky / kamarády / děti (je tam pro ně naplánovaný fajn doprovodný program) / milence / milence / zvířata – vše lze samozřejmě vzít s sebou.

Budu se těšit. A určitě přijďte.

Děkuji. M.

P.S.: Účast je samozřejmě povinná! ;-)
P.P.S.: Pánové si mohou jaguou vytetovat na svůj pravý biceps srdce s jménem své milé, nebo též ještě víc populárního mořského koníka na kotník.
Osobní profil cimbi | 20.07.2016 14:49
Malé ohlédnutí za turnajem v Rovensku pod Troskami z pohledu médií.
Osobní profil Martin603GG | 25.06.2016 23:31
Tatrovácké soustředění 2016 - viz fotogalerie.
Osobní profil Ivouš | 30.05.2016 12:21
Ahoj,

dnes bohužel na trénink nedorazim. Neni mi dobře, tak bych se tam ještě víc dodělal.

Ivo.
Osobní profil Pojky | 13.04.2016 0:02
Klokan Club Peron - Tatra 04 4:0.

Ve 3. kole nás potkává jeden z nejúspěšnějších a nejznámějších týmů Hanspaulky. Klokan club Peron.

Do zápasu vstupujeme pasivně a díky hře soupeřova golmana prakticky v oslabení. Po prohraném hlavičkovém souboji Štěpni, se prosazuje útočník Klokanu hlavou a dostává svůj tým do vedení. Snažíme se důrazně bránit na vlastní polovině a vyrážet k brejķům, což se nám celkem daří a vytváříme si několik slibných příležitostí. Bohužel krátce před poločasem nám soupeř odskakuje na rozdíl dvou branek kdy po výkopu Martyho nikdo nešel do souboje a z následného protiútoku inkasujeme.
Ve druhé polovině utkání je soupeř už jasně lepší, má dominantní držení míče a po dvou podobných akcích, kdy se hráč Klokanu na úrovni vápna obtáčí kolem našeho beka a tvrdou střelou zakončuje za záda Martina.
Za stavu 0:4 zkoušíme hrát power play se Sloupíkem v bráně a dostáváme se do několika vyložených šancí které s velkou smůlou neproměňujeme.
Soupeř byl velmi kvalitní a zaslouženě zvítězil. Nezbývá nám než mu pogratulovat k výhře a průběžnému vedení v tabulce. My jsme se zbytečně nechali psychicky rozhodit řečni a poznámkami protivníka než aby jsme se soustředili na náš výkon.
Příští utkání hrajeme na Mikulovce ve čtvrtek 21.4. od 20:45 proti jednomu největších favoritů na postup týmu Les Miserables.
Sestava: Mika- Pešata, Cimbál, Štěpnička- Winkler, Pojkar, Vagenknecht, Pařizek- Frána, Sloup
Osobní profil Pojky | 05.04.2016 0:40
Déjà vu v opačném gardu.

Ve druhém kole HL se poprvé setkáváme se skutečnou úrovní druhé ligy kdy po nováčkovi na úvod nás čekal tradiční a známý klub Inter Lotyšák.
Ač podle plno přihlášených k zápasu se nakonec scházíme v počtu 10 hráčů. A hned po 1. akci se ujímáme vedení. Roben z pravé strany vhazuje aut, nachází volného Pojkyho který na hranici vápna nikým nehlídán dostává Tatru do vedení. O chvíli později, zahráveme přímý kop. Vláďa ho rozehrává na Sloupíka, který bombou navyšuje naše vedení na 2:0.
Ve 20 minutě máme 100 % šanci, kdy Šule netrefuje z pár centimetrů prázdnou branku. Soupeř z protiútoku snižuje na 1:2. O pár minut po našem nedůrazném odkopu a hezké akci hostující útočníka který před brankou nachází zcela volného spoluhráče je srovnáno na 2:2.
Druhou půli začínáme chybou Martyho, který nikým neatakován špatně rozehraje a namaže hráči Interu, který o tyč dostává svůj tým do vedení.
Od té doby jsme lepším týmem a zbytek zápasu máme více ze hry.Bohužel pár vynechaných soubojů nás stojí body. Naše i soupeřovy střely se otírají jen o tyče. V zavěrečné power play nastřeluje Roben opět jen tyč a tak ve druhém zápase prohráváme s hratelným soupeřem 2:3.Každé i sebemenší zaváhání nás stoji důležité body. To co se prominulo ve 3. lize už na 2. nestačí.
Pozitivní je, že jsme si ověřili, že na 2.ligu výkonostně máme. V dalším utkání náš čeka v úterý 12.4 od 20:45 znovu na Mikulovce zatím 100% bodový Klokan club Peron.

Sestava: Mika- Pešata, Pařízek, Štěpnička- Pojkar, Winkler, Vágenknecht- Sloup Šenfeld.
Branky: Pojkar, Sloup.
Osobní profil Pojky | 23.03.2016 2:06
Zapomeňte na DiCapria. Zmrtvýchvstání Tatry odnesli Dvorce SK... aneb rozhodla neskutečná morálka a týmový duch.

Tou nejzářivější barvou píšeme dějiny Tatry. Nejúspěšnější kapitola její dlouholeté historie se začala odehrávat dne 22.3. 2016 na opatovské Mikulovce a to premiérovým utkáním ve 2. lize. Přivítáni to bylo velmi nehostinné až chladné. Po 15 minutách hry prohráváme 0:3. V tu dobu se cítíme jako na kolotoči. Ale nebyla by to Tatra aby se vzdala bez boje. Po krásné střele Pařeza a po průniku Sloupíka a dorážce Pojkyho snižujeme na 2:3 a uzavíráme tak poločasový výsledek.
Do druhé půle vstupujeme plný odhodlání. Vyrovnávací gól má na kopačce Daník avšak nedává a z následného protiútoku se ujímá soupeř vedení 4:2.
Po hezké, kombinační akci z jednoho doteku se míč dostáva na levačku Sloupíka který se bombou trefuje k tyči a snižuje na 3:4. Zbýva 10 minut do konce zápasu. Po skrumáži před brankou soupeře se po velkem důrazu dostává k hlavičce Vláďa. Míří do břevna ale po odrazu se znovu prosazuje a vyrovnává tak stav zápasu na 4:4. Po dalších dvou minutách se ocitá Karďák ve výhodné střelecké pozici a chytrou střelou nás dostává do vedení 5:4. V posledních minutách hry se nesoustředíme pouze na bránění. Rozhozený soupeř, nás pouští do několika vyložených šancí které bohužel neproměňujeme. Po velmi emočně vypjatém utkání si po velkém boji připisujeme 1. dva body do tabulky. Nutno podotknout že soupeř byl velmi kvalitní s řadou skvěle individuálně vybavených hráčů. Zápas jsme vyhráli díky týmovému pojetí a hlavně větší touze po vítězství. V příštím zápase nás čeká jeden z neslavnějších týmů hanspalské ligy Inter lotyšák.
Sestava: Míka- Štěpnička, Pešata, Pařízek, Šenfeld- Pojkar, Winkler, Karda, Vágenknecht- Sloup, Zeithaml - Vrbka- Kraft.

Goly: Pařízek, Pojkar, Sloup, Pešata, Karda.
Osobní profil Ivouš | 10.03.2016 23:45
Už přišel rozpis zápasů a pískání. Vše jsem založil do kalendáře, tak na to koukněte, jestli tam nemám třeba nějakou chybku.
Osobní profil Pojky | 04.03.2016 15:44
Zdar hoši, sraz na 1. přátelák je 7.3.v 19:30 na Děkance. Můžete se přihlašovat.
Osobní profil Sule05 | 06.02.2016 17:45
Zdar lidi v utery dorazim jen nemuzu zarucit ze stihnu zacater treninku budu se snazit
Osobní profil Ivouš | 24.01.2016 22:57