Martině, tak nejezdi. Co ti na to mám jako říct.
Osobní profil Martin603G | 25.04.2015 8:43
To jako nemám jezdit?
Osobní profil KubaV | 21.04.2015 20:25
ahoj do událostí jsem přidal letní turnaj v Rovensku (18.7.), na který jsme přihlášení. Po loňskym druhym místě chceme letos celý turnaj vyhrát, proto věřím, že pojede co nejsilnější tým a prosím o co nejdřívější potvrzení účasti na tomto odkazu do kalendáře: http://www.tatra04.banda.cz/kalendar/18-07-2015/

Ohlédnutí za dalšími třemi zápasy.

Po překvapivé výhře 5:2 z prvního kola nás čekal v mrazivém počasí na periferii Prahy papírově slabší soupeř Youngsters FC. Na soupeře jsme vlétli ve velkém stylu a po pár minutách vedli 3:O když se trefil Sloupík a dvakrát nová posila Petr, který ještě do poločasu stihnul hattrick a určil stav první půle 4:O. Druhou půli jsme kontrolovali hru a přidali další dvě branky po střelách Kuby a znovu Sloupíka. Soupeř se také dvakrát trefil a tak konečný výsledek po 60 minutách hry byl 6:2.

sestava: Martin-Cimbi,Vláďa,Štěpňa-Pojky,Kuba,Petr,Šule- Lubo,Sloupík.

Goly:3 Petr,2 Sloupík, Kuba.

Ve 3. kole nás čekal zatím nejtěžší soupeř Real Tide XXL.
Po bojovném začátku hry a bez několika posil se dostáváme do vedení 2:0 po brankách Petra, a Martina. V poslední dvouminutovce druhé půle ale soupeř stačí vyrovnat na 2:2. Real i ve druhém poločase má více ze hry, drží balon a my vyrážíme k brejkům. Po jednom z nich nás opět do vedení dostává Petr. Zbývá 1O minut do konce hry a tlak Realu se stupňuje. Naštěstí pro nás se nechá naprosto hloupě vyloučit obránce soupeře a z následné přečíslení dokážeme využít dvěma brankami o které se postarají Pojky a Sloupík. I třetí zápas v kuse vyhráváme poměrem 5:2.

Sestava: Martin-Vláďa,Cimbi-Pojky,Kuba,Petr-Dan,Sloupík.

Goly: 2 Petr,Pojky,Martin,Sloupík.

Ve 4. kole narážíme prozatím na nejslabšího soupeře Ústavan O1 KK A.

Soupeř po většinu zápasu brání, uchyluje se pouze k nakopávaným balonům a my útočíme stále do plných. Soupeřův val naštěstí poměrně brzy dvakrát překonává Petr a do půle se ještě trefuje Dan. O výsledku je už prakticky rozhodnuto a druhá nezáživná půle se odehrává skoro z povinosti. Soupeř po jediné pořádné střele koriguje stav na 3:1 a připravuje Sloupíka o čisté konto, který tentokrát zaskakuje za abstinujícího Martina. Skvělá a nečekaná série pokračuje, trenér Vladimír se stále neholí a postupně se k němu přidávají za nevole jejich partnerek další hráči. Ujímáme se vedení v tabulce a do dalšího zápasu musíme vstoupit sebevědomě ale pokorně a s respektem ke kvalitám soupeře jakým Santa Tranta bezesporu je.

Sestava: Sloupík-Cimbi,Vláďa,Šule-Pojky,Petr,Kuba-Dan,Lubo.

Goly:2 Petr, Dan.
Osobní profil Sule05 | 13.04.2015 20:23
Ve stredu by me byt i Lubos tak snad zase necouvne
Osobní profil Tatrovácké Paparazzi (neregistrovaný) | 11.04.2015 13:20
Do bulvárních deníků bohužel unikly tajné fotografie z letošního soustředění Tatry 04, proto nyní mohou být zveřejněny i na našich stránkách (viz. fotogalerie). Budeme doufat, že naši soupeři z fotek nepochopí nacvičené signály a Tatra si i díky vydařenému soustředění dojde pro vytoužený postup do druhé ligy!!!
Osobní profil Sule05 | 05.04.2015 18:05
Cus lidi ve ctvrtek uz bude Kardic, dres mu pujcim jen jestli se Sloupik nejak s Lubosem spoji aby ho treba nabral
Osobní profil Ivouš | 02.04.2015 22:39
Přátelé, kamarádi, tatrováci,

malá technická vložka, budete-li někdy chtít zadat výsledek našeho utkání na stránky www.psmf.cz, postupujte následovně:

- v odkazu "Týmy" si zvolte tým, jehož výsledek chcete zapsat
- u tohoto týmu v "Jak jsme hráli" klikněte na otazník v řádku se jménem soupeře a ve sloupci Výsledek
- objeví se bílé políčko, ve kterém je 0:0
- za tým, na jehož stránce jste, napište výsledek za tým (tým např. vyhrál 5:1, napište 5:1, tým prohrál 1:2, napište 1:2), potvrďte stisknutím Enter
Při zapisování není důležité, v jakém pořadí (domácí - hosté) je dvojice týmů uvedena v rozpisu utkání !

Tento neoficiální výsledek se objeví ve Výsledcích zápasů skupiny, v Křížové tabulce a pod odkazem Týmy v " Jak jsme hráli ".
Neoficiální výsledek je šedou barvou písma !
Vámi zapsaný výsledek se neobjeví v průběžné ani konečné tabulce - tam se objeví až po zapsání do databáze PSMF a jejím odeslání na web.
Oficiální výsledek je bílý !

Pokud zjistíte, že jste výsledek zadali špatně, opakujte postup a zapište správně

Váš fotbalový IT.
Osobní profil TATRA SPORT (neregistrovaný) | 31.03.2015 15:03
Do druhé půle vstupujeme stejně aktivně přesto se Tlapičce podaří vyrovnat na 2:2. Nevěšíme hlavy a stále se snažíme hrát aktivně. Po krásné akci nové posily Luboše, který kličkou vymýchal jak obránce, tak golmana, předložil před prázdnou branku míč Pojkymu který se důrazem podruhé prosadil. 3:2! Poté o sobě dala vědět i naše druhá posila Petr, který rychlostí přešel přes střed až k vápnu soupeře a nechytatelnou ranou nás dostáva do vedení 4:2. Naše obrana hraje spolehlivě včetně vynikajícího Martina v bráně a díky tomu můžeme vyrážet k rychlím brejkům. Po jednom z nich soupeř fauluje na hranici pokutového území a tím se nám naskytla možnost zahrávání přímého kopu, kterým jsme se pečlivě věnovali na soustředění. Po menším chaosu a nedorozumění se k míči dostává Sloupík,vymyslí přihrávku na Kubu, který skoro vymete šibenici a určuje konečný výsledek 5:2 pro nás.
Dlouho nepodala Tatra tak kvalitní výkon a bodů s kvalitním soupeřem si o to více ceníme. Příští zápas hrajeme ve středu 1.4. od 19:30 na hřišti Přední kopaniny.

Branky: Sloupík, 2 Pojky, Petr, Kuba

Sestava: Martin- Cimbi, Štěpňa, Peši - Kuba, Petr, Pojky, Havran - Lubo, Sloupík (Ivo).
Osobní profil TATRA SPORT (neregistrovaný) | 31.03.2015 14:59
TATRA 04 - Medvídkova tlapička 5:2.

Dne 25.3. nás čekal úvodní zápas 3. ligy skupiny C. Protivníkem nám byl velmi kvalitní tým, který v minulé sezoně do posledního kola bojoval o postup do 2. ligy.
Po zimním soustředění, tréninkům, přátelskému zápasu a dvou nových posil vstupujeme do hry plný elánu a chuti. Dáváme 1. gol zápasu ale Štěpňa v duchu fair play se přiznává rozhodčímu že míč byl již mimo hru. Tím nastavil ráz velmi korektnímu zápasu, kdy si obě strany po celou dobu utkání přiznávají sporné momenty a hrálo se téměř bez faulů.Do již regulérního vedení nás dostává Sloupík krásnou přízemní střelou k tyči. Po chvíli Pojky obere obránce soupeře o balon, postupuje sám na bránu a střelou mezi nohy brankáře dostává Tatru do vedení 2:0! Soupeř
těsně před přestávkou po přečíslení snižuje na 2:1.
Osobní profil Pojky | 24.03.2015 2:07
Shrnutí zimní přípravy aneb co se událo nového.

Začátek nové sezony už pomalu klepe na dveře, tudíž nastal čas zrekapitulovat zimní přípravu a informovat s čím vstupuje TATRA 04 do své již 16 sezony.
Týden před Vánocemi, jsme na tradičním a hvězdně nabitém turnaji v Nučicích obsadili 4. místo. Bohužel zdůvodu pozdní reakce organizátorů a nabitém Vánočním čase jsme se nezůčastnili oblíbeného turnaje v Příbrami. Od 19. do 22.2 jsme na stejném místě jako loni V Jizerských horách v obci Kořenov absolvovali zimního soustředění ve velmi hojném počtu kde jsme měli ideální podmínky k trénování. Součástí zimní přípravy byl běh, běžky a tréninky na umělém povrchu v nedaleké Desné kde se projevilo, že řada hráčů trénovala individuálně během zimy.
Po zimním soustředění nás v měsíci březnu čekala tréninková jednotka a také přátelské utkání ve kterém se představily potenciální posily a které jsme vyhráli poměrem 4:3.

Hráčský kádr pro sezonu 2015.

Hráčskou kariéru definitivně ukončil Michal Vrbka a naplno se bude věnovat roli asistenta trenéra. Michalovi je třeba poděkovat za odvedenou práci v našem klubu a popřát mu hodně štěstí v nové pozici. Dále přestupuje do nižší soutěže Filip Timingeriu který se dlouhodobě neprosazoval v hráčské konkurenci. I jemu je třeba poděkovat za odvedenou práci, zejména v počátcích vzniku klubu. Bohužel stále jen v rekonvalescenci je brankářská jednička poslední sezony Tomáš Mlejnek a záleží jen na Martinu Mikovi aby dokázal že je neméně kvalitním golmanem. Nadále se střídavými starty počítáme i se Zdeňkem Zahradníkem který v minulé sezoně podával velmi kvalitní výkony.Bohužel nemoc připravila o tréninky Karla Pohana, který se rozhodl že bude nastupovat v 5. lize za Inter Bubeneč. Karla kdykoliv rádi uvítáme na posezonních turnajích.
K velké radosti do týmu nastupují tři nový hráči a všichni by se měli stát výraznými oporami klubu. Luboš Karda nastupuje za divizní Zličín a je několikanásobným mistrem v hanspaulské lize. Petr Winkler prošel Bohemians Praha a skvělým výkonem přesvědčil v přátelském utkání stejně tak jako Lubomír Tilšer, který po nabrání herní praxe může být velmi kvalitním útočníkem. Tímto všechny tři vítám v Tatře 04 a přeji hodně úspěchu v nadcházející sezoně.

Osobní profil Pojky | 16.03.2015 0:27
Skvělá práce Ivoušku, díky že jsi doplnil kalendář. Zítra na generálku sraz nejpozději v 17:40 na pražačce.

Tatra válí!
Osobní profil Ivouš | 15.03.2015 22:15
Děti moje,

skončil čas klídku u televize, přejídání a pochlastávání! Jarní sezóna už klepe na dveře, tak se oblečte do formy a hrrrr na ně.

V kalendáři už jsem doplnil všechny utkání a pískání, můžete se tedy směle přihlašovat a odhlašovat.

Míro, ty dej prosím vědět Lubošovi.

Vaše fotbalová máma.
Osobní profil Sule05 | 15.03.2015 16:30
Zdar lidi, Kardic je do konce mesice mimo Cr, takze posilu uvidime v akci az pozdejc, zatim ahoj
Osobní profil Sule05 | 13.03.2015 20:36
Ahoj na jestli budu na pratelak se dozvim az v pondeli jsem v praci vecer bysme meli mit volno ale to nikdy neni jiste dam vedet v pondeli cus
Osobní profil cimbi | 10.03.2015 21:55
Zdar všem,

ze zítřejší tréninkové jednotky se omlouvám z důvodů nachlazení. Pro pondělní zápas snad budu fit. Hřiště je zamluvené na mé jméno a platit se bude v kiosku(500kč/hodina´+ 75kč sprcha)